pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 27 kwietnia 2021
  • 28 kwietnia 2021
  • wyświetleń: 15901

[ZDJĘCIA] Kontrola policji w Tapster Pubie - anonimowe zgłoszenie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj

Wczoraj wieczorem - około godziny 20.50 policja kontrolowała klientów w Tapster Pubie przy ul. Bankowej w Pszczynie. Mundurowi wylegitymowali dziesięć osób, trzy z nich ukarano mandatem karnym.

Kontrola policji w Tapster Pubie - anonimowe zgłoszenie - 27.04.2021 · fot. pless.pl


Lokal, pomimo obostrzeń, przyjmuje klientów, którzy w środku spożywają posiłki. Na miejsce zostały skierowane patrole, które zastały pracownika obsługi, osoby stołujące się w restauracji, a także oczekujące na wydanie zamówień na wynos.

Policja podjęła interwencję w związku z anonimowym zgłoszeniem o zbyt dużej liczbie osób w lokalu, które nie zachowywały dystansu społecznego i przebywały wewnątrz bez maseczek. Funkcjonariusze spisali dane części klientów. Część z nich opuściła lokal wcześniej. Na każdą osobę, która nie stosowała się do obowiązku zakrywania ust i nosa nałożono mandat karny. Wobec obsługi i właściciela nie podejmowano działań.

Na miejsce przybyły 2 radiowozy. Działania prowadziło 6 policjantów. Pojawili się także prawni pełnomocnicy właściciela lokalu, którzy pobrali dane mundurowych. Interwencja służb przebiegła spokojnie i bez zakłóceń. Zakończyła się około godziny 21.15.

ar / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Tapster Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Tapster Pub" podaj